Risinājumi tirgotājiem Tax Free formu izrakstīšanai

Tax Card tirgotājiem piedāvā pat vairākus atšķirīga tehniskā līmeņa risinājumus, ar kuru palīdzību ārzemju pircēji var ātri un vienkārši atgūt PVN par iegādātajām precēm.

1. Tax Free papīra formas
Tas ir vienkāršākais risinājums, kad, ārzemju pircējam iegādājoties preci veikalā, pārdevējs aizpilda Tax Free papīra formu.
Šis veids ir ērts tad, kad tūristu, kas iepērkas, plūsma nav liela. Katrai formai ir unikāls svītrkods. Pārdevēji, pierakstoties Tax Card informācijas sistēmai, var redzēt tirdzniecības datus un saņemt atskaites.

2. Tax Free elektroniskās formas
Ja veikalā ir interneta saite, dators un drukāšanas iespēja, var ātrāk un ērtāk Tax Free formas aizpildīt elektroniski, pierakstoties Tax Card informācijas sistēmai. Ja tūrists iesniedz Tax Card klienta karti, pircēja dati tiek aizpildīti automātiski, atliek tikai ievadīt iepirkuma summu, kvīts numuru un tiek ģenerēta Tax Free forma. Izdrukāto Tax Free formu nodod atpakaļ klientam.

3. POS integrācija Tax Free formu izrakstīšanai
Ja tirgotājam ir daudz veikalu vai lielas ārzemnieku plūsmas, ir mērķtiecīgi izmantot POS (point of sale) integrāciju. Integrācija sniedz iespēju, kad ārzemju pircējs iegādājas preces, automātiski izdrukāt Tax Free formu, neievadot nekādus papildu datus. Pircējs iesniedz pārdevējam Tax Card klienta karti, tiek identificēti viņa personas dati un izdrukāta Tax Free forma.

4. Tax Card punktos izrakstītās Tax Free formas
Tax Free formas var izrakstīt arī Tax Card punktos, kuri atrodas tirdzniecības centros, viesnīcās un citās vietās. Ārzemju pircēji, pēc ierašanās tirdzniecības centrā un iepirkšanās vairākos veikalos, drīkst ienākt Tax Card punktā, kur viņiem uzreiz tiks izdrukātas visas Tax Free formas, šādi ietaupot gan pircēja, gan pārdevēja laiku.
Mūsu speciālisti, novērtējuši veikala tehnisko aprīkojumu un ārzemju klientu plūsmu, piedāvās optimālo risinājumu Tax Free formu izrakstīšanai.

Sazinieties ar mums